Pirmieji penkiolika

Sveiki, sveiki,
Štai jau vienas vasaros mėnuo ir prabėgo. O Matiškėje gyvenimas verda, jau gal koks šimtas vienas žmogus  pas mus birželį buvo atvykęs: kas stovyklavo būryje vaikų, kas gimtadienius šventė, kas tik į žvalgybą buvo atvykęs, (įdomu gi koks čia kaimas negirdėtas, kokios mini stovyklos vyksta ir ar vaikai iš jų laimingi grįžta :)), kas su visa šeima ilsėjosi, žvejojo, dviračiais nuostabaus grožio apylinkes apkeliavo, bet gi dar tik pradžia.
Liepos mėnesį nuo 13-18 d. vyks stovykla NENUGALIMIEJI. Šioje stovykloje labai kviečiame dalyvauti ne tik berniukus, bet ir mergaites, nes jos taip pat kaip ir berniukai yra drąsios, stiprios, ištvermingos, išradingos ir atvykusios tikrai tai galės įrodyti. Jau pradėjo registruotis pirmieji stovyklos dalyviai. Pirmų penkiolika dalyvių atvykus laukia siurprizas, koks, jokiu būdu negaliu išduoti :)
Taigi, jei nuobodžiauji mieste kol tėveliai dirba, o kiemo ar klasės draugai išvykę, atvažiuok į Matiškės sodyba, patirk ir sužinok kada gali vadintis NENUGALIMAS Mantas ar NENUGALIMOJI Rita.

Laukiam jūsų,
Jurgita, Edmundas ir komanda

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą