Vaikų rudens stovykla 2013Stovyklos tema: Drąsuoliai
Stovyklautojų amžius: 7-12
Stovyklos trukmė: 5 d. (nuo 10.27 d. sekmadienio 17.00 val. iki 11.01 d. penktadienio 17.00 val.)
Stovyklos kaina: 390 Lt

APIE STOVYKLĄ
Stovyklos Matiškės km. rengiamos nuo 2010 metų. Šį rudenį kviečiame vaikus jau į 25 -ąją pamainą. Stovyklos yra unikalios tuo, kad rengiamos visus metus rudenį, žiemą, pavasarį ir vasarą moksleivių atostogų metu. Šios stovyklos ypatingai tinka vaikams nei karto dar nebuvusiems be tėvų ar senelių, tiems kas prisibijo masiškumo. Na, ir tiems, kas nenori nuobodžiauti namie atostogų metu. Jos išsiskiria nedideliu vaikų skaičiumi pamainoje nuo 10-25 ir yra orientuotos į asmeninį bendravimą. Visa stovyklos programa paremta krikščioniško ugdymo principais, kiekvienos stovyklos metu ne tik pramogaujame, žaidžiame, bet ir kalbame su vaikais apie kurią nors vieną iš krikščioniškų vertybių. Šį rudenį kalbėsimės apie drąsuolius – kokie jie, kokius poelgius vadintume drąsiais, ar Lietuvos gyventojai drąsūs, kada mes patys bijome, o kada ne.
Stovykloje mokomės žengti didesnio savarankiškumo link, susipažinti, bendrauti, spręsti konfliktus, atpažinti ir įsivardinti skirtingus jausmus. Tikslingai parinkti sportiniai-komandiniai, strateginiai, naktiniai žaidimai yra ne tik pramoginio, bet ir ugdančio pobūdžio. Vaikai išmoksta ne tik sužaisti žaidimą ar pasilinksminti, bet mokosi jam pasiruošti, po veiklos aptarti kaip viskas vyko, kas pavyko, o kas ne, įsivardinti ir nupasakoti įsiplieskusias emocijas. Stovyklautojai išmoksta išgyventi patirtus sunkumus ar džiaugsmus patys su kartu esančiais draugais ir suaugusiais.  Stovykloje vaikai atsiriboja nuo kompiuterio, TV, muzikinių grotuvų, telefonų ir kitų elektroninių prietaisų užimančių nemenką jų gyvenimo laiko dalį.
Geriausias mūsų stovyklų įvertinimas – vėl ir vėl sugrįžtantys vaikai, todėl tėveliai drąsiai rekomenduoja mus, kaimynams, draugams. Kadangi stovyklos yra tęstinės, išmokstame ne tik  kurti, linksmintis, sportuoti, bet ir imtis atsakomybės, lyderystės, organizuoti, veikti komandoje,  siekti ilgalaikių tikslų. Tai įrodo iš buvusių stovyklautojų susiformavusi paauglių-padėjėjų komanda, kuri talkina stovyklų metu ir noriai atvažiuoja čia praleisti atostogų.

PROGRAMOJE
-          Linksmos rytinės mankštelės
-          Diskusijos pagal dienos temą, Šv.Rašto skaitiniai, giesmė, trumpa malda
-          Judrūs žaidimai lauke
-          Būreliai – sporto, muzikos, rankdarbių, gamtos pažinimo
-          Dienos DIDYSIS ŽAIDIMAS
-          Svečių apsilankymas -  mokysimės gaminti žvakes, pinti iš vytelių, linksmintis Lietuvių liaudies vakaronėje
-          Stovyklos teminis vakarėlis, nominacijos
-          Pirtelė – sveikos pirties ABC
-          Naktinis žygis

VADOVAI
Tai sutuoktinių pora Edmundas ir Jurgita Makaravičiai, neformalaus ugdymo vadovai, bei studentai, paaugliai - vadovų pagalbininkai. Esame atsakinga, energinga, kūrybinga, mylinti vaikus vadovų komanda, kuri dirba 24 valandas per parą.

APGYVENDINIMAS
Stovykla įsikūrusi 20 km nuo Vilniaus Matiškės kaimo sodyboje ant Balčio ežero kranto.  Vaikai gyvena 320 ir 140 m2 moderniai įrengtuose rąstiniuose namuose su šildymu, WC ir dušais. Name yra stalo teniso, oro ritulio, stalo futbolo žaidimų kambarys, tinklinio ir futbolo aikštės. Vienu metu stovykloje gali ilsėtis iki 25 vaikų. 

MAITINIMAS
Kasdien vietoje šviežiai gaminamas maistas. Maitinimas 4 kartus per dieną. Meniu suderintas su Trakų miesto higienos centru ir atitinka vaikų maitinimo normas.

Į STOVYKLOS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
- maitinimas (4 kartus per dieną),
- apgyvendinimas moderniai įrengtuose, šildomuose rastiniuose namuose,
- visi renginiai pagal pamainos programą,
- prizai ir nominacijos vaikams.

PASTABOS:
- Vaikų atvežimas iki stovyklos neorganizuojamas.
- Su savimi reikia turėti patalynę (užvalkalus, paklodę, pagalvę, antklodę) arba paklodę, pagalvę ir miegmaišį.
- Į stovyklą nesivežti maisto, muzikinių grotuvų, telefonų ir kitų elektroninių prietaisų
- Stovyklautojams būtina turėti medicininę pažymą arba į mokyklą pristatomos pažymos kopiją..

Kontaktinis asmuo registracijai  el.p. jurgita.makaraviciene@gmail.com    tel. 8 (600) 39734
Stovyklavietės adresas Balčio g. 42, Matiškės km. Lentvario sen. Trakų raj.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą