Rudens stovyklos akimirkos

Na štai, daugumas jūsų jau mokyklos suole ar darbuose, o aš tvarkydama nuotraukas džiaugiuosi mūsų šauniai praūžusia rudens stovykla, manau bus šaunu prisimint ir jums nuotraukos čia.
Linksma buvo skaityti jūsų atsiliepimų anketą apie veiklas, maistą, svečius, kurie maloniai sutiko atvykti pas mus stovyklos metu. Daugelio mėgstamiausi žaidimai uodegos, kvadratas ir futbolas, gardžiausi patiekalai pica, blynai, kibinai, labiausiai patikusi padėkos giesmė Ačiū Dieve už namus SU PLOJIMAIS:), labiausiai patikęs svečias - Dovilė, labiausiai patikusi išvyka - boulingas, įsimintiniausi vakaro pasakojimai Atsiprašau, Meilės tvora (apie išminčių Šadai), Visų geriausia (apie Pulčinelą), na o labiausiai nepatikęs dalykas tai aišku berniukams MERGOS!!!, o mergaitėms BERNAI!!!! :)
Vaikai ir tėveliai, rašykit mums kada atostogausit žiemą, planuosim vėl susitikti!

Prieš Kalėdas gruodžio 11 d. šeštadienį 10 val. kviečiame jus atvažiuoti su savo sesutėm, broliukais ir tėveliais. Kartu pabendrausime, ruošimės Karaliaus gimtadieniui, juk kvietimą švęsti esam gavę visi!

2 komentarai:

  1. Jurga, Edmundai, koki DIDZIULI darba jus darote... Jis nera lengvas ir paprastas,suprantama, taciau toks svarbus. Man net nebuvus te, is nuotrauku juntamas jusu atsidavimas, rupestis, atidumas vaikams. Ir kad visa tai daroma su Meile ir is Jos. Zaviuos jumis. Bukit padrasinti ir sekmingu jums kitu stovyklu!
    P.S. Paskutines foto - isvis nerealios. Tas zidinys - kaip altorius... Jusu namu atvirumo, meiles, tarpusavio supratimo, pasiaukojimo kito dziaugsmui ir gerovei simbolis. Labai grazu.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Ačiū už gerą žodį ir padrąsinimą, mums labai to reikia!

    AtsakytiPanaikinti